Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Uluslararası Bilişim ve Lojistik Konferansı

Türkiye Bilişim Derneği Ankara Şubesi, Atılım Üniversitesi, Ankara Lojistik Üssü ve Uluslararası Nakliyeciler Derneği tarafından “Bilişimle Güçlü Lojistik” temalı 1.Uluslararası Bilişim ve Lojistik Konferansı Ankara Swissotel’de başladı. 300 e yakın kişinin katıldığı konferansa ilgi oldukça fazlaydı.

Açılış konuşmalarında konferansı düzenleyen kuruluş temsilcileri konuştu.

TBD Yönetim Kurulu Başkanı İlker Tabak, Uluslararası Nakliyeciler Derneği Başkanı Çetin Nuhoğlu, Ankara Lojistik Üssü Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Gündüz, Atılım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.Yıldırım Üçtuğ lojistik ve bilişim sektörlerinin önemi ve ilişki üzerinde durdular.

bilisim-ve-lojistik-(2).jpgProtokol Konuşmalarında ise; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Cenap Aşçı ve Konya Milletvekili ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya ALTUNYALDIZ tarafından “bilişimin lojistiğe güç verdiği” ve “2023 vizyonuna ulaşımda lojistiğin önemi” vurgulandı.

Konferansın davetli konuşmacısı Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, bilişim ve lojistik ilişkisini, içinde bulunduğu hava ve deniz taşımacılığı açısından ele aldı.

Sabancı; her iki sektörün büyümesi için fiyatın ve operasyonun önemine vurgu yaparak fiyatı satış ve pazarlamanın ve operasyonu da maliyetin belirlediğini ve bu iki konuyu aşmada lojistik ve bilişimin vazgeçilmez olduğunu keyifli bir üslupla dile getirdi. Sonunda da günümüz ticaretinin artık mobil telefona taşındığını ortaya koydu.

Konferansın “BİLİŞİM VE LOJİSTİK İLİŞKİSİ ÜZERİNE” konulu ilk paneli Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Cenap AŞÇI’nın Moderatörlüğünde ve Prof.Dr. Nevzat SAYGILIOĞLU ( Atılım Üniversitesi Ululararası Lojistik ve Ticaret Bölümü Başkanı), Hakan TUNA ( Demiryolları Taşımacılık Derneği) , Semih İNCEDAYI (Ekol Lojistik Danışma Kurulu Üyesi), Fatih ŞENER (Uluslararası Nakliyeciler Derneği İcra Kurulu Başkanı) ve Hakan BEZGİNLİ’nin (Ankara Lojistik Üssü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı) katılımları ile yapıldı.

Sonuçta bilişim ve lojistiğin bir puzzle’ın birbirini tamamlayan parçaları olduğu vurgulandı.

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.