Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
 
 
Duyurular
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
  Şubat 2017 Bilişim Hukuku
  Şubat ayında bilişim hukukunda Netflix?in AB içinde coğrafî lokasyona içerik sınırlamasından Bill Gates?in robotlara vergi önerisine, YouTube?da 30 saniyelik zorunlu reklam seyrettirme uygulamasını durdurmasından New Jersey?de mahkeme kararına gerek olmadan sosyal medya hesaplarına erişebilmesine uzanan yoğun bir gündemi geride bıraktık.
  Sis Bilişimi Geliyor
  Dosyalarını bulut üzerinde depolamanın vakti geçiyor; şimdi sırada "Sis Bilişim" var!
  Uluslararası Bilişim ve Lojistik Konferansı
  Türkiye Bilişim Derneği Ankara Şubesi, Atılım Üniversitesi, Ankara Lojistik Üssü ve Uluslararası Nakliyeciler Derneği tarafından ?Bilişimle Güçlü Lojistik? temalı 1.Uluslararası Bilişim ve Lojistik Konferansı Ankara´da yapıldı.
  IMDb´de bir dönem sona eriyor
  Sanal dünyanın en büyük sinema ve dizi platformlarından biri olan IMDb, kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir karara imza attı.
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Uluslararası Bilişim ve Lojistik Konferansı

Türkiye Bilişim Derneği Ankara Şubesi, Atılım Üniversitesi, Ankara Lojistik Üssü ve Uluslararası Nakliyeciler Derneği tarafından “Bilişimle Güçlü Lojistik” temalı 1.Uluslararası Bilişim ve Lojistik Konferansı Ankara Swissotel’de başladı. 300 e yakın kişinin katıldığı konferansa ilgi oldukça fazlaydı.

Açılış konuşmalarında konferansı düzenleyen kuruluş temsilcileri konuştu.

TBD Yönetim Kurulu Başkanı İlker Tabak, Uluslararası Nakliyeciler Derneği Başkanı Çetin Nuhoğlu, Ankara Lojistik Üssü Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Gündüz, Atılım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.Yıldırım Üçtuğ lojistik ve bilişim sektörlerinin önemi ve ilişki üzerinde durdular.

bilisim-ve-lojistik-(2).jpgProtokol Konuşmalarında ise; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Cenap Aşçı ve Konya Milletvekili ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya ALTUNYALDIZ tarafından “bilişimin lojistiğe güç verdiği” ve “2023 vizyonuna ulaşımda lojistiğin önemi” vurgulandı.

Konferansın davetli konuşmacısı Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, bilişim ve lojistik ilişkisini, içinde bulunduğu hava ve deniz taşımacılığı açısından ele aldı.

Sabancı; her iki sektörün büyümesi için fiyatın ve operasyonun önemine vurgu yaparak fiyatı satış ve pazarlamanın ve operasyonu da maliyetin belirlediğini ve bu iki konuyu aşmada lojistik ve bilişimin vazgeçilmez olduğunu keyifli bir üslupla dile getirdi. Sonunda da günümüz ticaretinin artık mobil telefona taşındığını ortaya koydu.

Konferansın “BİLİŞİM VE LOJİSTİK İLİŞKİSİ ÜZERİNE” konulu ilk paneli Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Cenap AŞÇI’nın Moderatörlüğünde ve Prof.Dr. Nevzat SAYGILIOĞLU ( Atılım Üniversitesi Ululararası Lojistik ve Ticaret Bölümü Başkanı), Hakan TUNA ( Demiryolları Taşımacılık Derneği) , Semih İNCEDAYI (Ekol Lojistik Danışma Kurulu Üyesi), Fatih ŞENER (Uluslararası Nakliyeciler Derneği İcra Kurulu Başkanı) ve Hakan BEZGİNLİ’nin (Ankara Lojistik Üssü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı) katılımları ile yapıldı.

Sonuçta bilişim ve lojistiğin bir puzzle’ın birbirini tamamlayan parçaları olduğu vurgulandı.

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.