Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
 
 
Duyurular
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
  Şubat 2017 Bilişim Hukuku
  Şubat ayında bilişim hukukunda Netflix?in AB içinde coğrafî lokasyona içerik sınırlamasından Bill Gates?in robotlara vergi önerisine, YouTube?da 30 saniyelik zorunlu reklam seyrettirme uygulamasını durdurmasından New Jersey?de mahkeme kararına gerek olmadan sosyal medya hesaplarına erişebilmesine uzanan yoğun bir gündemi geride bıraktık.
  Sis Bilişimi Geliyor
  Dosyalarını bulut üzerinde depolamanın vakti geçiyor; şimdi sırada "Sis Bilişim" var!
  Uluslararası Bilişim ve Lojistik Konferansı
  Türkiye Bilişim Derneği Ankara Şubesi, Atılım Üniversitesi, Ankara Lojistik Üssü ve Uluslararası Nakliyeciler Derneği tarafından ?Bilişimle Güçlü Lojistik? temalı 1.Uluslararası Bilişim ve Lojistik Konferansı Ankara´da yapıldı.
  IMDb´de bir dönem sona eriyor
  Sanal dünyanın en büyük sinema ve dizi platformlarından biri olan IMDb, kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir karara imza attı.
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Sis Bilişimi Geliyor

Bulut bilişim, Wikipedia´daki tanımına göre "bilgisayarlar ve diğer cihazlar için, istendiği zaman kullanılabilen ve kullanıcılar arasında paylaşılan bilgisayar kaynakları sağlayan, internet tabanlı bilişim hizmetlerinin genel adıdır."

Bu teknik ilk olarak 70´lerde, büyük şirketler tarafından donanımlara binen yükü azaltmak için kullanılıyordu. Günümüzde ise artık neredeyse her bireyin ve işletmenin en az bir bulut deposu var.

Ancak bu tekniğin de bir götürüsü var. Uzaktan donanım gücü sağlamak kullanışlı olsa da, güvenlik olarak risk taşıyor. Eğer sunucu tehlike altında kalırsa, binlerce, hatta milyonlarca kullanıcının verileri ele geçirilebilir ya da yok olabilir.

Sürekli taşınma


Camerino Üniversitesi´nde çalışan bilgisayar bilimcileri veriyi bir tane sunucu yerine birden çok sunucuya yayan yeni bir fikir geliştirdi. Yapay yedekleme ve sürekli yer değiştirme tekniklerini kullanarak veriyi sürekli hareket halinde ve parçalar halinde saklayan bu sistemin adı ´sis bilişimi´ (fog computing).

Konseptin geliştiricilerinden  Rosario Culmone ve Maria Concetta De Vivo şu açıklamayı yaptı: "Bu fikrin temelinde verinin hiç bir zaman tek bir yerde bütün haliyle bulunmaması yatıyor."

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.