Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Sis Bilişimi Geliyor

Bulut bilişim, Wikipedia´daki tanımına göre "bilgisayarlar ve diğer cihazlar için, istendiği zaman kullanılabilen ve kullanıcılar arasında paylaşılan bilgisayar kaynakları sağlayan, internet tabanlı bilişim hizmetlerinin genel adıdır."

Bu teknik ilk olarak 70´lerde, büyük şirketler tarafından donanımlara binen yükü azaltmak için kullanılıyordu. Günümüzde ise artık neredeyse her bireyin ve işletmenin en az bir bulut deposu var.

Ancak bu tekniğin de bir götürüsü var. Uzaktan donanım gücü sağlamak kullanışlı olsa da, güvenlik olarak risk taşıyor. Eğer sunucu tehlike altında kalırsa, binlerce, hatta milyonlarca kullanıcının verileri ele geçirilebilir ya da yok olabilir.

Sürekli taşınma


Camerino Üniversitesi´nde çalışan bilgisayar bilimcileri veriyi bir tane sunucu yerine birden çok sunucuya yayan yeni bir fikir geliştirdi. Yapay yedekleme ve sürekli yer değiştirme tekniklerini kullanarak veriyi sürekli hareket halinde ve parçalar halinde saklayan bu sistemin adı ´sis bilişimi´ (fog computing).

Konseptin geliştiricilerinden  Rosario Culmone ve Maria Concetta De Vivo şu açıklamayı yaptı: "Bu fikrin temelinde verinin hiç bir zaman tek bir yerde bütün haliyle bulunmaması yatıyor."

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.