Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
 
 
Duyurular
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
  Şubat 2017 Bilişim Hukuku
  Şubat ayında bilişim hukukunda Netflix?in AB içinde coğrafî lokasyona içerik sınırlamasından Bill Gates?in robotlara vergi önerisine, YouTube?da 30 saniyelik zorunlu reklam seyrettirme uygulamasını durdurmasından New Jersey?de mahkeme kararına gerek olmadan sosyal medya hesaplarına erişebilmesine uzanan yoğun bir gündemi geride bıraktık.
  Sis Bilişimi Geliyor
  Dosyalarını bulut üzerinde depolamanın vakti geçiyor; şimdi sırada "Sis Bilişim" var!
  Uluslararası Bilişim ve Lojistik Konferansı
  Türkiye Bilişim Derneği Ankara Şubesi, Atılım Üniversitesi, Ankara Lojistik Üssü ve Uluslararası Nakliyeciler Derneği tarafından ?Bilişimle Güçlü Lojistik? temalı 1.Uluslararası Bilişim ve Lojistik Konferansı Ankara´da yapıldı.
  IMDb´de bir dönem sona eriyor
  Sanal dünyanın en büyük sinema ve dizi platformlarından biri olan IMDb, kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir karara imza attı.
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Domain Tescili

Alan adı tescili yaptırmadan önce almak istediğiniz alan adının boş olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Bir çok sitenin alan adı sorgulama hizmeti vardır. Domain kaydının boş olup olmadığını ve dolu ise ayrıntılı bilgilerine ulaşmak için http://www.umraniyewebtasarim.com/domainsorgulama  adresini kullanabilirsiniz.

Alan Adı Almak – Web Alan Adı Kaydı nasıl yapılır?
Alan adı alma işini internet üzerinden online olarak yaptırabilirsiniz. Web alan adı kaydı en az bir yıl için yapılmaktadır.

Bir alternatif web barındırma hizmeti alacağınız bir firma aracılığı ile bu işlemi yapmak.

Bu yol bir çok kişi için daha kolay olabilir ama aslında alan adı tescili işlemini bizzat kendiniz web hosting firmasından bağımsız yapmanız daha iyi.

İlerde web hosting veren firmada sorun yaşarsanız çok daha az sancı ile web sitenizi yeni bir hostinge taşıyabilirsiniz.

Web Alan Adını Yenileyi Unutmayın
Daha öncede belirtiğim gibi web alan adı 1 yıl için size tescil edilir. İsterseniz daha uzun süreli olarak alan adı tescili yaptırabilirsiniz.

Her koşulda bu sürenin bitiminde eğer domain kaydını yenilemezseniz, alan adı başka birisi tarafından alınabilir. Kim benim alan adımı almak ister diye düşünmeyin, çünkü alan adı kendi başına ayrı bir sektör ve süresi dolmuş domain adları alınıp sonradan oldukça yüksek fiyatlardan satılmaya çalışıyor.

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.