Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
 
 
Duyurular
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
  Şubat 2017 Bilişim Hukuku
  Şubat ayında bilişim hukukunda Netflix?in AB içinde coğrafî lokasyona içerik sınırlamasından Bill Gates?in robotlara vergi önerisine, YouTube?da 30 saniyelik zorunlu reklam seyrettirme uygulamasını durdurmasından New Jersey?de mahkeme kararına gerek olmadan sosyal medya hesaplarına erişebilmesine uzanan yoğun bir gündemi geride bıraktık.
  Sis Bilişimi Geliyor
  Dosyalarını bulut üzerinde depolamanın vakti geçiyor; şimdi sırada "Sis Bilişim" var!
  Uluslararası Bilişim ve Lojistik Konferansı
  Türkiye Bilişim Derneği Ankara Şubesi, Atılım Üniversitesi, Ankara Lojistik Üssü ve Uluslararası Nakliyeciler Derneği tarafından ?Bilişimle Güçlü Lojistik? temalı 1.Uluslararası Bilişim ve Lojistik Konferansı Ankara´da yapıldı.
  IMDb´de bir dönem sona eriyor
  Sanal dünyanın en büyük sinema ve dizi platformlarından biri olan IMDb, kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir karara imza attı.
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Prensiplerimiz

Dijital tanıtım sektörü, yapımcı sayısının çok, ama kalitesinin düşük olduğu bir sektördür. Amatör ya da yarı profesyonel kişi ve kuruluşlar kolayca sektöre giriş yapmakta, ardından rekabet alanını iş kalitesi yerine fiyat temelli olarak seçmektedir. Bu tür girişimler kısa süre içerisinde başarısızlıkla neticelenmekte, buna bağlı olarak sektöre giriş çıkış yapan her kişi ya da kuruluş, ardında aldığı iş sayısı kadar web mağduru bırakmaktadır. Müşterilerimizin yaklaşık %80´i daha önce başka bir firma ile çalışmış ve artık o firmadan hizmet alamayan veya almak istemeyen firmalardır.

Dijital tanıtım ve web tabanlı yazılım sektöründe önde gelen şirketlerden olan Webzane Bilişim´in üstünlükleri ve farklılıkları şöyledir:

* Deneyim ve süreklilik
* Sadece görsel anlamda değil, işin bütünü için gerekli tüm alanlarda yetkinlik
* İnternet Pazarlama, Yeni Teknolojiler, Kullanıcı Davranışları, Arama Motorları vb.
* Uzmanlık esasına göre oluşturulmuş şirket yapısı ; Örneğin dinamik bir web sitesi işinde tasarım için web tasarımcı, animasyonlar için multimedya uzmanı, program kodları için programcı, içerik için web yazarı görev almaktadır. Bu sayede her çalışanımız sadece kendi alanına yoğunlaşarak kendisini sürekli geliştirme imkanı bulmaktatır.
* Teknik Yeterlilik ; Şirketimizde web sitesi yapımında hazır programlar kullanılmamakta doğrudan HTML ve JavaScript, CSS, ASP kodları yazılmaktadır.
* Yüksek İş Kalitesi ; Şirketimizin ana prensibi, her yaptığımız işin altına logomuzu gururla koyarak, o işi yeni işlerimize referans olarak kullanabilmektir.
* Yalnızca en iyi bildiğini yapan şirket yapısı
* AR-GE faaliyetleri ; Şirketimiz, yalnızca kendi geliştirdiği yazılımları satmakta ve bu ürünlerin geliştirilmesi için yatırım yapmaktadır.
* Proje Geliştirme ; Her çalışmamızda müşterilemize vizyon sunarak daha iyi netice almaları ve farklı olabilmeleri için onlara öneriler sunmakta, önümüze konulan işin başarısına katkı sağlamaktayız.
* Sektör ve ilgilenenlerle ücretsiz bilgi paylaşımı ; Sizi de karşılıklı olarak kazanç elde ettiğimiz müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyacağız.

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.