Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
 
 
Duyurular
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
  Şubat 2017 Bilişim Hukuku
  Şubat ayında bilişim hukukunda Netflix?in AB içinde coğrafî lokasyona içerik sınırlamasından Bill Gates?in robotlara vergi önerisine, YouTube?da 30 saniyelik zorunlu reklam seyrettirme uygulamasını durdurmasından New Jersey?de mahkeme kararına gerek olmadan sosyal medya hesaplarına erişebilmesine uzanan yoğun bir gündemi geride bıraktık.
  Sis Bilişimi Geliyor
  Dosyalarını bulut üzerinde depolamanın vakti geçiyor; şimdi sırada "Sis Bilişim" var!
  Uluslararası Bilişim ve Lojistik Konferansı
  Türkiye Bilişim Derneği Ankara Şubesi, Atılım Üniversitesi, Ankara Lojistik Üssü ve Uluslararası Nakliyeciler Derneği tarafından ?Bilişimle Güçlü Lojistik? temalı 1.Uluslararası Bilişim ve Lojistik Konferansı Ankara´da yapıldı.
  IMDb´de bir dönem sona eriyor
  Sanal dünyanın en büyük sinema ve dizi platformlarından biri olan IMDb, kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir karara imza attı.
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Web Site Zorunluluğu Yasası

Bu Kanunun 1524 üncü maddesinde öngörülen internet sitesini bu Kanunun yürürlüge girmesinden itibaren üç ay içinde olusturmayan veya internet sitesi mevcut ise ayni süre içinde internet sitesinin bir bölümünü bilgi toplumu hizmetlerine özgülemeyen anonim sirket yönetim kurulu üyeleri, limitet sirket müdürleri ve sermayesi paylara bölünmüs komandit sirkette yönetici olan komandite ortaklar alti aya kadar hapis ve yüz günden üç yüz güne kadar adli para cezasiyla ve ayni madde uyarinca internet sitesine konulmasi gereken içerigi usulüne uygun bir sekilde koymayan bu bentte sayilan failler üç aya kadar hapis ve yüz güne kadar adli para cezasiyla cezalandirilirlar.

Webzane Bilişim Teknolojileri eski web sitenizi yeni nesil web tasarim alt yapisi kullanarak yasalara uygun özellikte yeniliyor.

Yeni nesil altyapiya sahip olan web siteleri ayni zamanda %100 SEO Desteklidir, Web Siteniz GOOGLE arama motorunda ilk sayfalarda yer alir.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki başlıkları da inceleyebilirsiniz;

* Türk Ticaret Kanunu Web Sitesi Maddesi

* Hangi şirketlere web sitesi zorunlu hale getirildi?

* Zorunlu web sitesi yasasına göre site içeriklerinizde neler olmalıdır?

* Yenilenen Türk Ticaret Yasası kapsamı nelerdir

* Suçlar ve cezalar

* Web Siteniz kanunlara uygunmudur

Kanun hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmak için diğer bir sitemiz olan http://yeniturkticaretkanunuwebsitesi.org web adresimizi ziyaret ediniz...

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.