Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
 
 
Duyurular
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
  Şubat 2017 Bilişim Hukuku
  Şubat ayında bilişim hukukunda Netflix?in AB içinde coğrafî lokasyona içerik sınırlamasından Bill Gates?in robotlara vergi önerisine, YouTube?da 30 saniyelik zorunlu reklam seyrettirme uygulamasını durdurmasından New Jersey?de mahkeme kararına gerek olmadan sosyal medya hesaplarına erişebilmesine uzanan yoğun bir gündemi geride bıraktık.
  Sis Bilişimi Geliyor
  Dosyalarını bulut üzerinde depolamanın vakti geçiyor; şimdi sırada "Sis Bilişim" var!
  Uluslararası Bilişim ve Lojistik Konferansı
  Türkiye Bilişim Derneği Ankara Şubesi, Atılım Üniversitesi, Ankara Lojistik Üssü ve Uluslararası Nakliyeciler Derneği tarafından ?Bilişimle Güçlü Lojistik? temalı 1.Uluslararası Bilişim ve Lojistik Konferansı Ankara´da yapıldı.
  IMDb´de bir dönem sona eriyor
  Sanal dünyanın en büyük sinema ve dizi platformlarından biri olan IMDb, kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir karara imza attı.
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
E-Mail Marketing

İş yerinize ait kampanya, kutlama, duyuru ve reklamlarınızı, broşürlerinizi firmamıza ait yurtiçi  ve yurtdışı güncel mail adreslerine sizin adınıza gönderiyoruz. İsteğinize bağlı olarak size ait mail adreslerine de gönderim yapılabilmektedir.
Günümüzde bu hizmeti bilinen ve duyulan bütün büyük firmalar yapmakla beraber müşteri portföyünüzü elinizde tutmanızı sağlamanın yanında yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Toplu mail tanıtımları mevcut olan müşteri listelerinizi doğru bir şekilde müşterilerinize veya mail kullanıcılarına ulaşmasıdır. Toplu mail tanıtımlarıyla şirketiniz adına oluşturulacak mail tanıtım kampanyasında ilk olarak tanıtımların hangi hedef kitleye gideceğini belirlemek ve mailling tanıtımlarını o yönde sürdürmektir. Dikkat edilmesi gereken en önemli konu mail kaynaklarının özenli olarak seçilmiş ve temiz bir mail datası olması gerekmektedir.

Daha sonra ise tanıtımlarda kullanılacak olan e-broşürün hazırlanması ve düzenlenmesi gelmektedir. Sizin için biz gönderelim hizmetini satın aldığınızda mail taslağınızın hazırlanması tamamen bu hizmetin içine dahildir.

Mail tanıtımı yapılacak kitle ve mail taslağının belirlenmesi ile sistemde test aşamasına geçilmektedir. Bu test aşamasında hazırlanan mail taslağı öncelikle size gönderilir sizin onayınız alındıktan sonra diğer mail serverlardan test edilir ve gönderimler başlar.

Gönderimlerde kullanılan mail dataları tamamen filtrelenir ve temizlenir. Mail datalarının içinde aynı olan mail adresleri çıkartılır ve bir kullanıcını sizden birkaç kere mail alamsı engellenir.

Gönderimler yapılırken sizin firmanızın ismini koruma altına almak için tüm alt yapı çalışmaları yapılır. Gönderimler yapılırken SMTP yani serverlar üzerinden gönderimler yapılmaktadır. Gönderilen maillerin kullanıcıların inbox una ulaşması için birden fazla server kullanılır. Ama mutlaka %5 ile %10 arasında bi fire payı vardır. Müşterilerimizin bunu göz önünde bulundurması gerekir.

Gönderimlerde net ulaşan mail adedi sizin seçtiğiniz pakete ulaşıncaya kadar gönderimleriniz devam eder. Raporlandırma ile ilgili size günlük olarak gönderimlerinizi takip edebileceğiniz bir panel verilir bu panelden kullanıcı adı ve şifrenizde giriş yaparak gönderimleri takip edebilirsiniz.

Mail tanıtımlarınızda dikkat edilmesi gereken en önemli konu gönderimleri bu işi iyi bilen uzmanlar tarafından yapılmasıdır. Aksi halse bu gönderimler sizin ve firmanızın sorunlarla karşılaşmasına sebep olur ve prestij kaybı yaratabilir.
Toplu mail gönderimi hiç kuskusuz en güçlü ve en etkili reklam yollarından biridir.Firma Mail Adresleri

Türkiye firma mailleri  listesin de toplam 600.000 adet güncel firmalar mail adresi bulunmaktadır. Şirketlerin mail adresleri paketi, "com.tr, net.tr" gibi kurumsal uzantılar ve bununla birlikte tamamen firmaların kendi uzantıları ile biten mail adreslerinden oluşmaktadır. Sadece firmalara toplu mail gönderimi yapmak isteyen müşterilerimizin en çok tercih ettiği toplu mail adresleri paketimizdir.

Toplu mail gönderimi yapan firmalar, ticari işletmelere email gönderimi yapmak istediklerin de genellikle sadece bireysel mail adresleri bulabildiklerinden, iletileri doğru mail adreslerine ulaşmaz . Şirket mail adresleri listemiz de, tamamen firmaların mail adresleri ile karşılaşacağınızdan toplu mailleriniz tam olarak doğru adreslere gönderilmiş olacaktır.

Sizi ve firmanızı, ticari anlamda potansiyel hedef kitlenize tam olarak ulaştırmayı sağlayacak eşsiz bir firma mail adresleri arşividir.

İhtiyacınız olan tüm sektörel mail adreslerini, karma olarak bulabileceğiniz firma maillerinin listesi paketinin içerisin de tamamen güncel halde 600.000 adet toplu mail adresi bulunmaktadır. Bu paketimiz hazırlanırken, özellikle "com.tr ve net.tr" gibi kurumsal etiket taşıyan domain uzantılı mail adreslerini dahil etmiş bulunmaktayız. 2 yıldır titizlikle yapılan uğraşlarımız neticesinde, ürün ve hizmetlerinin tanıtımını toplu mail gönderimi ile yapan firmalar için son derece kaliteli bir veri bankasını sizlere sunmuş bulunmaktayız.

İşyerleri mail adresleri ve sektörel mail adresleri listelerimiz hazırlanırken; meslek odaları, ticaret odaları, fuar kayıt listeleri ve firmaların web siteleri kaynak alınmıştır. Ayrıca, sadece belirli sektörlerin toplu mail adreslerini almak isterseniz kişiye özel mail adresleri listemizi de inceleyebilirsiniz.

Güncellik ve tamamen sektörel mail adreslerinden oluşması nedeniyle, Türkiye Firma Mail Adresleri paketimiz, kesinlikle Türkiye´de bir ilk ve en güçlü arşiv paketidir.

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.