Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
 
 
Duyurular
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
  Şubat 2017 Bilişim Hukuku
  Şubat ayında bilişim hukukunda Netflix?in AB içinde coğrafî lokasyona içerik sınırlamasından Bill Gates?in robotlara vergi önerisine, YouTube?da 30 saniyelik zorunlu reklam seyrettirme uygulamasını durdurmasından New Jersey?de mahkeme kararına gerek olmadan sosyal medya hesaplarına erişebilmesine uzanan yoğun bir gündemi geride bıraktık.
  Sis Bilişimi Geliyor
  Dosyalarını bulut üzerinde depolamanın vakti geçiyor; şimdi sırada "Sis Bilişim" var!
  Uluslararası Bilişim ve Lojistik Konferansı
  Türkiye Bilişim Derneği Ankara Şubesi, Atılım Üniversitesi, Ankara Lojistik Üssü ve Uluslararası Nakliyeciler Derneği tarafından ?Bilişimle Güçlü Lojistik? temalı 1.Uluslararası Bilişim ve Lojistik Konferansı Ankara´da yapıldı.
  IMDb´de bir dönem sona eriyor
  Sanal dünyanın en büyük sinema ve dizi platformlarından biri olan IMDb, kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir karara imza attı.
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Emlak Sitesi

Webzane Bilişim emlak sitesi, emlak firmalarının bütün isteklerini karşılayacak şekilde hazırlanmış olup, uygun fiyat ve güven anlayışı içinde sizlerin hizmetine sunulmuştur. Gelişen internet pazarı ve emlak siteleri içinde sizinde yerinizi almanızı sağlayacak ve sizi rakiplerinizden bir adım öne geçirecek, güzel tasarımlarıyla müşteri memnuniyetinizi her zaman en üstte tutacaktır. Özgünlüğü ve kullanıcı kolaylığı ile size her zaman potansiyel müşteri sağlayacak olan bu emlak sitesi sayesinde, hem müşteri sayınızı artıracak hem de yeni pazarlar oluşturabileceksiniz.

Webzane Bilişim emlak sitesi ile size sunulan seçeneklerden istediğinizi alarak hemen emlak sitesine sahip olabilirsiniz. Demomuzu inceleyerek ve bizimle iletişime geçerek aklınıza takılan soruları sorabilir ve emlak sitesini en iyi nasıl kullanacağınıza dair bizden bilgi alabilirsiniz. Emlak sitesi için hemen bizimle iletişime geçin ve 3 gün içerisinde emlak siteniz hazır olsun.

SÜRESİZ KULLANIM
Emlak siteniz için yıllık ücretler ödemeyin. Emlak sitenizi alın sadece hosting masrafını ödeyerek süresiz kullanabilirsiniz. Ekstra ücretler ödemeyin. Size en uygun emlak sitesini seçin ve bir gün içinde internet üzerinden kiralamalara ve satışlara başlayın. Emlak siteniz için paketlerimizi inceleyerek size uygun olanını seçebilirsiniz.

SINIRSIZ İLAN ÖZELLİĞİ
Emlak sitenize istediğiniz kadar ilan ve öğe alabilirsiniz. Emlak sitenize alacağınız ilan sayısına sınırlama getirmeyen bu paketlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ARAMA MOTORU UYUMLU
Google gibi büyük arama motorları sayesinde sitenize ziyaretçi sağlayabilirsiniz.Pro paket sistemimiz google dostu bir yapıda hazırlanmıştır.

Kullanımı son derece kolay yönetim paneli ile emlak ilanlarınıza video, Google Map haritası ve sınırsız resim ekleyebilirsiniz.

Emlak ofisleri için kurulumunu yaptığımız emlak sitesi ile şimdi en ekonomik en pratik ve en hızlı şekilde online emlak ofisinize sahip olabilirsiniz. Emlak sitenizi birkaç saat içinde hazırlıyor ve kullanımınıza sunuyoruz.

Kullanımı son derece kolay emlak sitenizin yönetim paneli ile tüm gayrimenkul satış ve kiralama ilanlarınızı hemen yayınlamaya başlayabilirsiniz. Sitenizi yerli ve yabancı tüm arama motorlarına ücretsiz kaydederek internetteki bulunabilirliğinizi hızlandırıyoruz.

Genel Özellikler
- Sitenize sınırsız sayıda Konut, İşyeri, Arsa ilanı ekleyebilir ve yayınlayabilirsiniz.

- Her ilanınız için istediğiniz kadar resim ekleyebilir ve slâyt gösterisi sunabilirsiniz.

- Müşterilerin taleplerini toplayabilir, çözümler sunabilirsiniz.

- Mail listenize kaydolan kişilere mail gönderebilirsiniz.

- Ziyaretçileriniz gayrimenkullerini sitenize ekleyebilir böylece portföyünüzü genişletebilirsiniz.

- Ziyaretçileriniz sitenizde beğendikleri ilanları birbiriyle karşılaştırabilirler.

- Faydalı linklerle müşterileriniz Banka Kredi hesaplamaları yapabilirler.

- Tüm arama motorlarına ücretsiz kaydedilirsiniz.

- Tüm sitenizi kimseye bağımlı kalmadan yönetici panelinizden kolayca yönetebilirsiniz.

Emlakcılara özel web site paketlerini incelemek için www.emlak-sitesi.org adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
 

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.