Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak. Kartların tekrar alışverişe açılması içinse kart sahibinin bankaya verdiği talimat gerekli olacak. Bu kapsamda internetten yapılan ödemelerde aksaklık yaşanmaması adına kişilerin bankaları ile iletişime geçerek, kredi kartının veya banka kartının internetten alışverişlere açık kalmasını talep etmesi gerekiyor.


Aksi halde, söz konusu uygulama kapsamında 17 Ağustos 2017 tarihine kadar bu talebi alınmamış olan tüm bireysel kart müşterilerinin kredi kartları ve banka kartları internet alışveriş işlemlerine kapatılacak. 17 Ağustos sonrasında bireysel banka ve kredi kartlarının yurtiçi ve yurtdışı internet alışveriş işlemlerine açık kalması için bireylerin bankalarının müşteri temsilcileriyle, şubeleriyle, internet ve mobil kanalları üzerinden iletişime geçmesi önem taşıyor.

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.