Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ
Hasan SARI | Siyasal İletişim Uzmanı

Günümüzde, bireysel veya kurumsal olarak web alanında yer alma ihtiyacımızı karşılayabilecek bir çok web sayfası hazırlayan ajanslar bulunmaktadır.

Fakat önemli bir detay "sadelik içinde doğru tercihleri" oluşturmada bizlere yardımcı olacak bir ajans ile çalışmamızdır. Webzane, gerek görsel anlamda sadelik içinde estetiği üretmesi ve gerekse tasarım sonrası hızlı desteği ile bizlere karşılaştığımız sorunlar noktasında hızlı çözümler geliştirmektedir.

"Estetik, destek ve yenilik" ihtiyaçlarımızı karşıladıklarından dolayı Webzane ailesiyle çalışmaktan memnuniyet içindeyiz.

Osman SEKBEN | Koza Gıda

Micro web sitesi için başvurusunda bulunduğumuz ve ortak iş yaptığımız Webzane İletişime bizlere gösterdikleri tolerans, ilgi ve karşılığında verdikleri emeğe çok teşekkür ederiz.

Yapılacak en iyi siteyi çok kısa zamanda hem dizayn olarak hem de program olarak istediğimiz ölçülere getirdikleri için çalışan arkadaşlara da teşekkür ederiz. Firma olarak bundan sonra yapılması planlanan bütün internet ile ilgili pazarlama çözümleri için mutlaka sizlerle iletişime geçeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Xkozijnen Zonweringen | Hollanda

Webzane tarafından birkaç web tasarım hizmet aldık ve bazıları Hollandaca dili tabanlı idi oldukça başarılı oldular memnunuz, daha onemlisi hizmet sonrası servis aradığımızda hemen muhatap bulduk dolayısıyla bütün web tasarımlarımızı Webzaneye yaptırdık, bundan sonrada ihtiyacımız olduğunda tabiki webzane.

Hollandadan Sevgiler Webzane

Marjinal Akademi Eğitim Danışmanlık

Marjinal Akademi olarak şirket kuruluşundan beri bir çok bilgisayarcıyla ve firmayla site için görüşmeler yaptık. Konuyla ilgili bilgimiz olmadığı için yanlış yönlendirildik. İyi niyetimiz suistimal edildi. Verilen taahhütler yerine getirilmediği gibi yanlış yönlendirmeler karşılığında çok yüksek ödemeler yapmak zorunda kaldık.

Ancak daha önce hizmet alıp memnun kalan bir kurumun referansı ile Webzane Bilişim Hizmetlerinden Şahin Bey ve Murat Bey ile tanıştık. Gerçekten işlerinde uzman, verdikleri taahhütleri zamanında ve ciddiyetle yaptıklarını gördük. Hem fiyat, hem de hizmet kalitelerinden çok memnun kaldık.

Bireysel ve Kurumsal hizmet almak isteyen herkese tavsiye ederiz.
 

Seyfettin ÇETİNER | Kırıkkalemin Sesi

Yaklaşık bir yıl önce bir grup arkadaşımızla yaptığımız toplantılarda bir site kurmaya karar verdik. Ancak siteyi kurduracağımız şirketin  her şeyden önce güvenilir ve paragöz olmamaları gerekiyordu.Çünkü başka sitelerden biliyorduk ki, yazılım şifreleri ellerinde olduğu için istedikleri miktarda parayı siteden talep edebiliyor, hak etmedikleri paraları mecburen site sahipleri ödüyordu.

Site konusunda bilgili olduğunu bildiğim  sevgili dostum, kardeşim Hasan Sarı’nın kapısını çaldım. Bize hiç şüphesiz Webzane Bilişim şirketini tavsiye etti. Şirket sahibi Murat Bey ve Şahin beyle bizleri tanıştırdı. Her iki arkadaşta hakikaten çok değerli insanlar. Öyle laf olsun torba dolsun diye söylemiyorum bu sözleri…

Aradan geçen zaman içinde anladım ki, Hasan Sarı çok haklıydı. Her iki kardeşimizde çok değerli insanlardı. Onlarla bir müşteri işyeri sahibi anlayışı ile çalışmadık. Her zaman bir dost arkadaş edasıyla taleplerimiz ilettik, onlarda bu taleplerimize cevap verdiler.

Belki de ilk haber sitesini biz yaptırdık onlar.Bir çok yerde bir çok değişiklikler oldu olmaya da devam ediyor.Hiç bir zaman kandırılmış hissini yaşamadık.Hiç bir zaman telefonlarımıza çıkmamazlık yapmadılar.Hiç bir zaman bizi kırmadılar üzmediler.Bizlerde onarlı kırmadık üzmedik.Kendilerinden Alalh razı olsun.Biz  sadece kendi sitemizi yaptırmakla kalmadık çevremizden site yaptracak arkadaşlarımızada tavsiye ettik.Webzane Bilişime referans olduk.Şükürler olsun ki site yaptıran diğer arkadaşlar da oldukça memnunlar.

Çünkü hakkı hukuku bilen insanlar hak etmedikleri bir kuruşu almazlar.Böylesine güven veren işini hakkıyla yapan Webzane Bilişime bu düşüncelerle kurluş yıldönümlerini tebrik ediyor.Nice yıllar diliyor başarılarının ve verdikleri bu güvenin dürüstlüğün devam etmesini Rabbimden diliyorum…

Anadolu Üsküdar 1908 Spor Kulübü

Yaklaşık 6 yıldır kulübümüze internet reklamcılığında destek vermekteler ve bir sorunumuz olduğunda çekinmeden daima destek alabiliyoruz. Ayrıca bazı maçlarımızın internet ortamında canlı yayınlanmasındaki desteklerinden dolayı Webzane Bilişim ailesine teşekkürü bir borç biliriz.

SMMM İzzet KOMEÇ

Bizleri dijital platforma taşıyarak bizden hizmet talep edenlerle bizleri daha kolay buluşturan,zaman tasarrufu sağlayan webzane bilişim hizmetlerine teşekkür eder,çalışmalarında başarılar dilerim.

Mehmet ORAL | Oral Ofis

Şuanki Dönemde Gerekli İhtiyaç olarak gördüğümüz web sitesi yaptırmaya karar verdik. Yaptığımız araştırmalar ve aldığımız teklifler sonunda Webzane Bilişim Hizmetlerinde karar kıldık. Öncelikle güven açısından ofislerine gittim tasarımlarını ve daha önce yaptığı referansları gösterdiler olumlu referansları sonucunda sitemizi yaptırdık, aslında web sitesini yaptırdıktan sonra işin önemli kısımları başlıyor web sitesini yaptırdıktan sonra gerekli desteği sürekli veriyorlar. Web sitesi yaptırdığın zaman parayı aldık işimiz bitti düşüncesiyle hareket etmiyorlar. Hem fiyat olarak hemde yaptıkları işin arkasında durdukları için kesinlikle tavsiye ederim.

Ömer DAL | Zeki Antik

İnternet dünyasında işinizle ilgili konuların en iyi şekilde yayılarak daha çok kullanıcıya ulaşmasını sağlayan yazılımlar yaparak, işinizi ulaşmak istediğiniz noktaya taşımanızı sağlayan Webzane çalışanları teknik ve destek konularında her zaman hızlı biçimde isteklerinizi yerine getirmektedir.

Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü
Anadolu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik

2008 yılında firmamın internette yer almasını düşünüyordum. Yalnız bu konuda güvenilir insanlara ihtiyacımız vardı. Konu zarfında yaptığımız araştırmalar sonucu Webzane Bilişim´den Şahin Bey ile tanıştık ve site işlemlerine başladık. Sonuç olarak şuanda sitemiz tüm arama motorlarına uyumlu bir site oldu ve site sayesinde birçok yeni mükellefim oldu. 2008 yılından günümüze geldiğimizde ise 3 farklı sitem ile Webzane Bilişim ile çalışmalarıma devam ediyorum. İyiki sizi tanımışım, gerçekten kaliteli hizmet ve her konuda destek veren bir firma. Tüm muhasebeci dostlarıma kesinlikle webzane bilişimi öneririm.
 

İhsan SÜLEYMANOĞLU | İhsan Turizm İnşaat Ltd. Şti.
İsmail KÖROĞLU | Kulemak Asansör Ltd. Şti.

Murat Bey Webzane Bilişim olarka sizin çalışmalarınızdan oldukça memnunuz olaylara ve istenilen siparişlere zaman, mekan ve bilişim çeşitliliği aynı zamanda buna mesleki tecrübeyide eklediğiniz zaman sizlerle çalışmaktan kulemak ailesi olarak oldukça memnunuz ve başarılarınızın devamını biz Kulemak Ailesi olarak dileriz.

SMMM Mehmet Şafii ÇELİKEL

İşyerimin tanıtımında,iş portföyüme vermek istediğim mesajların doğru iletilmesinde, seçilen kanalların son derece isabetli seçimi yapılmış ve yine hedef kitleme ulaşabilmem için, web sayfasının  diğer web sayfalarına oranla, vermiş olduğu  avantajlar, ciddi anlamda kolaylık sağladığı gibi, işyerime sağladığı vizyonuda göz ardı etmem haksızlık olurdu.

Çalışmalarınızdan dolayı, siz Webzane Bilişim Hizmetleri ve çalışanlarına teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.
 

Serkan KALFA | Manavgat Koltuk Döşeme

Arama motorlarına uyumlu olmasını istediğimiz siteyi kime yaptıracağımızı çok düşündük, yaptığımız araştırmalar sonucunda web yazılımlarının profesyonel olduğunu anladığımız Webzane Bilişim Hizmetleri ile çalışmaya karar verdik ve verdiğimiz kararın ne kadar doğru olduğunu zamanla daha iyi anladık.

Profesyonel anlamda hizmet almak isteyen tüm firmalara Webzane Bilişim´i rahatlıkla tavsiye edebilirim.

1 2
 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.