Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
web tasarım hizmetleri

 

BİZ ÜMRANİYE WEB TASARIM OLARAK FİRMANIZI İNTERNET ORTAMINDA EN PROFESYONEL ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİMİZE SÖZ VEREREK İŞLERİNİZE BAŞLIYORUZ.

BİZİ TANIMAK İÇİN ve YAPTIĞIMIZ İŞLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN MENÜLERİMİZDEN REFERANSLARIMIZI TIKLAYINIZ..

SORU VE SORUNLARINIZ İÇİN İLETİŞİMDE YER ALAN NUMARALARIMIZDANBu web hizmetleri sizi tanıtıyor

Hedeflerinizin belirlenmesi

Yeni bir web sitesi tasarımına başlamadan önce beklentinizin ve hedeflerinizin belirlemesi, web sitesinin yapım sürecinde izleyeceğimiz adımların netleşmesini sağlamaktadır. Bu amaçla hedef kitleniz değerlendirilir ve bir strateji belirlenir.

 

Dokümanların gözden geçirilmesi ve güncellenmesi

Web siteniz için gereken dokümanların belirlenerek bunların gözden geçirilmesi, bu süreçte kullanılacak materyallerin temin edilmesi gibi hizmetler web tasarım sürecinde önem taşımaktadır.

 

Web sitesinde kullanılacak uygulamalar

Sitenizin kullanımını kolaylaştırarak ziyaretçilerinize farklı olduğunuzu sunabileceğiniz uygulamalardan sizin için uygun olabilecekleri birlikte belirleyelim.

 

Kolay kullanım için yapılacaklar

Sitenizi gezenler, kendilerine sunulan içeriğe kolay ulaşmalıdır. Bu amaçla web sitesi ziyaretçilerine kolay gezinim olanağı sunmayı hedefliyoruz. Arayan bulsun, bulmak isteyen aramasın!

 

Uyumluluk kontrolü

Web siteniz her bilgisayarda ve her türlü browser kullanılarak gezildiğinde sorunsuz ve tam açılabilmelidir.

 

Arama motoru uyumluluğu

Arama motorlarında sıkça tercih edilen arama ifadelerinin tespit edilerek sitenizi bu arama ifadelerine uygun biçimde tasarlamak arama motoru performansınızı artıracaktır. Uygun başlıkların seçimi ile görünüm ve tıklanma oranınız artar.

 

Sitenin başarısı nasıl ölçülür?

Eğer sitenizin hedefi satışlarınızı artırmaksa, internet kanalıyla yeni müşterilerin gelmesiyle satışlarınızın artması sitenizin başarısını gösterir. Sitenize çok sayıda ziyaretçi girmesi önemlidir. Fakat sitede aradıklarını bulabilmeleri, sitenizde uzun zaman kalmaları ve sitenizi gezmeleri de en az ziyaretçi sayısı kadar önem taşımaktadır.

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.