Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
video editleme ve tv reklamı

Video Edit ve TV Reklamı

Teknolojinin giderek gelişmesi ve ucuzlaşması ile video fragmanları, video prezantasyonları, tv bant uygulamaları her geçen gün popülerleşmekte, genel uygulama alanı bulmaktadır. Video prezantasyonlar kolay anlatım avantajları, sıcak iletişim etkisi ile tercih edilen bir tanıtım medyası olarak giderek daha sık kullanılmaktadır. İnternette, ofislerdeki ve halka açık alanlardaki televizyonlarda, CDlerde daha çok uygulama alanı bulması da bu kullanımı arttırmaktadır.

Video prezantasyon uygulamaları müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklılaşmaktadır. Bazen müşterilerin kendi çektikleri video görüntüleri bazen de profesyonellerle çekilmiş görüntüleri flash animasyonlarla beraber uygulanır. Daha farklı olarak tv için hazırlanan bant uygulamaları bir başka örnek olarak düşünülebilir. Bant uygulamalarını oluştururken daha çok flash animasyonları kullanılır.
 
 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.