Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Google Adsense´den Çok Para Kazanmanın Sırları (Bölüm 1)

Dünyanın en büyük online reklam topluluğunda bulunmak ve daha fazla kazanmak aslında çok zor ve imkansız değildir. Sadece kaliteli site yapmaktan geçer. Peki kaliteli site nasıl olur?

Kaliteli site demek çok fazla hit alan her tarafı reklam veya resimlerle çevrilmiş site demek değildir.

Kaliteyi önce içerikte yakalamalıyız; içeriğimiz tamamıyla özgün olmalı, copy+paste 10 tane sayfa açmaktansa bir sayfa özgün içerik, siteye daha fazla hit kazandırır.

Gereksiz backlink ve keyword kasmaktan sakının. Emin olun Google´ı kandırmak nerdeyse imkansızdır. Siz dürüst ve sabırlı olun, Google hak ettiğinizi zaten veriyor.

Kaliteli içerik hazırlayacağız. Peki, bu içeriğin dili ne olmalı?

Sitemizin dili ne olursa olsun, kullanıcıların sayfayı rahat ziyaret edebilecek kadar sade ve özgün bir site her zaman hit alır ve para kazanır.

Ama şu bir gerçektir ki; adsense ve adwords içiçe geçmiş iki programdır. Adsense olmadan adwords, adwords olmadan adsense olamaz. Web´te adwords kullanan şirketlerin yaklaşık yüzde 70´i İngilizceyi tercih ettiği için İngilizce Adsense sitelerindeki pasta bir hayli yüksek. Hal böyle olunca İngilizce içerikli site hazırlamak daha avantajlı ve daha kârlıdır.

Kaynak : Sanalkurs

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.