Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Google Adsense´den Çok Para Kazanmanın Sırları (Bölüm 2)

Adsense´ten çok kazanmak için dikkat etmemiz gereken en önemli şeyler sitemizin keywordsleri ve backlinkleridir. Önceki yazımda da belirttiğim gibi fazla keywords ve backlink eklemek sitenizi spam durumuna sokabilir ve hitiniz düşer.

Bu derste keywords ve backlink´lerden bahsetmek istiyorum.
 

Keywords nedir ?

Keywords kelimesi İngilizce´de "anahtar kelimeler" anlamına gelmektedir; yani sitemizin anahtar kelimelerini gireceğiz demektir. Sitemiz ne ile alakalı ise, o kelimeler girilmelidir. İçerikle alakasız, sadece hit gelsin diye eklenen kelimeler sitenin banlanmasına sebep olur. Bir çok scriptte keywords alanı vardır; bu alana fazla abartmadan ve aynı kelimeyi tekrarlamadan içerik yazılır.

Örneğin film fragmanı siteniz varsa film fragmanı, film fragmanları tarzında içerikle uyumlu kelimeler yazılır. Bu kelimeler Google aramasında sonuçlar arasında sitenizin de görülmesini hedefler. 20 veya 30 kelime keywords yeterlidir.

Backlink nedir ?

Backlink sitemizin linkinin başka sitelerde olmasıdır. Google botları yaptıkları aramalarda sitemizin linkini ne kadar fazla sitede görürse sitemizin prestiji o kadar artar. Backlink´te de keywordsler gibi aşırıya kaçmadan sitelere ekliyoruz. Aylık 3 veya 5 backlink yeterlidir. Fazlası spam kabul edilebilir. Özellikle de yeni sitelerde google buna daha fazla dikkat etmektedir !

Kaynak : Sanalkurs

 

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.