Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Siteyi arama motoruna eklemenin önemi

Sitenizden Verim Almak
Bir web siteniz var, belki uzun zamandır var, ya da yeni bir web sitesi kurmayı düşünüyorsunuz. İyi düzenlenmiş bir web sitesine sahip olduktan sonra bu sitenin size kazanç sağlamasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Burada yer alan temel bilgiler ile, web sitenizin asıl amacı olan "ürün ve hizmetlerin tanıtımı" görevini en doğru şekilde nasıl yapabileceğini inceleyebilirsiniz.

Yok eğer verimsiz bir sitem olsun, bizim daha fazla site ziyaretçisine hele de daha fazla müşteriye ihtiyacımız yok diyorsanız bu siteyi buraya tıklayarak hemen kapatabilirsiniz.

 
Ziyaretçiler

Her alış-veriş merkezinin ziyaretçileri olduğu gibi her web sitesinin de ziyaretçileri vardır. Ziyaretçileri arttırmanın tek yolu ise tanıtım çalışmaları yapmaktır. Bir alış-veriş merkezi şehrin en çok kullanılan caddesinin ortasına yapılırsa kendi kendini tanıtabilir ancak bir web sitesinin kendi kendini tanıtma şansı neredeyse hiç yoktur. İster dev bir elektronik firmasının web sitesi olsun isterse birkaç fotoğraf barındıran bir homepage olsun farketmez. Bir web sitesi, internetteki milyonlarca serverin herhangi biri üzerinde bulunan birkaç dosyadan ibarettir. Ve siz uğraşmadığınız sürece kimse bu dosyaları bulup ta sitenizi gezmez.

 
İnternette Tanıtım

Web sitenizin internette tanınır olması için önce bulunur olması gerekmektedir.

İnternette aradığını bulmak isteyen kişiler arama motorları adı verilen web sitelerini kullanırlar. Web siteniz arama motorlarına kayıtlı ise bulunma ihtimaliniz vardır. Ancak aramalar sonucunda genelde yüzlerce web sitesi her sayfada on ila yirmi tanesi görüntülenecek şekilde listelenir. İnternet kullanıcılarının neredeyse tamamı çok aceleci oldukları için ilk sayfadaki linklerden birkaçını tıklarlar ve sonraki sayfalarda listelenen web siteleri ile ilgilenmezler.

Arama motorlarında kaydınız yoksa, değil ilk sayfada, hiçbir sayfada çıkamazsınız.

Arama motorlarına kayıt olmadan önce, sitenizi mutlaka Arama Motorlarına Uygun hale getirmeniz gerekmektedir.
 

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.