Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
arama motorlarına kayıt

Arama Motorlarına Kayıt
Arama motorlarına kayıt olmak ve listelenmek için üç seçenek bulunmaktadır. Bunları avantaj ve dezavantajları ile aşağıda inceleyebilirsiniz. Web sitenizin arama motorlarına eklenmeden önce, tamamen elden geçirilmesi ve "Arama Motorlarına Uyumlu" hale getirilmesi gerektiğini UNUTMAYINIZ, aksi halde asla verim alamazsınız.

 
1. BEDAVA Kayıt

- Avantaj: Arama motorlarının tamamına BEDAVA kayıt olma şansınız vardır. Tüm başvuruları basit formlar aracılığı ile kendi başınıza yapabilirsiniz. Hiçbir kurum, kuruluş, şirket veya kişi arama motorlarına kayıt formu göndermede önceliğe veya üstünlüğe sahip değildir.

- Dezavantaj: Bedava yapılan kayıt başvurularının işleme alınması 2 ila 8 haftayı bulur, bazı durumlarda 6 aya kadar kaydınız işleme konmaz. Formları doldurduktan sonra belirsiz bir bekleme süreci başlar.
Arama motoruna ait "spider", siteniz kayıt edildikten sonra 1 kez sitenizi ziyaret eder, ulaşabildiği sayfaları indexler ve bir daha ne zaman sitenizi ziyaret edeceğini asla bilemezsiniz. Bu da sitenize girdiğiniz yeni haberlerin, yaptığınız tüm güncellemelerin arama motoru tarafından takip edilmemesine sebep olur.

NOT: Google ve bazı diğer arama motorları tamamen bedava kayıtlara da çok sıklıkta spider göndermektedir.

 
2. ÜCRETLİ Kayıt

- Avantaj: Başvurunuz 1 ila 5 gün içerisinde değerlendirilip hemen eklenirsiniz ve arama motorunun spideri sitenizi çok sık ziyaret eder (2 ila 6 günde bir düzenli olarak). Bu sayede indexlenen bilgiler sitenizin güncel bilgileri olur ve sitenizde sürekli olarak yapacağınız iyileştirmelerle arama sonuçlarındaki sıranızı yükseltmeye başlarsınız. Para ödeyerek bir yere kayıt olmak farklı sitelerde sizi ön sıralara çıkartarak artı avantajlar elde etmenizi de sağlar.

- Dezavantaj: Ücretli kayıtlar sürelidir. 6 aylık veya 1 yıllık üyelikler söz konusudur. Para ödemeye devam edip etmemek sizin insiyatifinizdedir. Üyeliğiniz bittiğinde kaydınız silinmez, sadece sitenize gönderilen spider sıklığında azalma olur. Ve eğer üyeliğiniz süresince iyi bir seviyeye çıktıysanız, üyeliğiniz bittikten sonra kolay kolay bu yerinizi kaybetmezsiniz.

 
3. Ücretli ön sıralar veya Sponsor linkler

Bu seçenekte, başta Google ve Overture olmak üzere, sizin seçeceğiniz anahtar kelimeler aratıldığında gelen arama sonuçlarının en üstünde veya sonuçların yanında ayrılan bölümde sizin sitenize link veren bir bilgi alanı satın alabilirsiniz. Bu alanlar hakkında detaylı biligi ve alan fiyatlandırmalarını "CPC Sistemler" bölümümüzde bulabilirsiniz.
 

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.