Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Sitenizin Arama Motorlarına Göre Optimizasyonu

Sitenizin Arama Motorlarına Göre Optimizasyonu
Web sitenizin arama motorlarına eklenmeden önce, tamamen elden geçirilmesi ve arama motorlarına uyumlu hale getirilmesi gerekir ki bu da arama sonuçlarında üst sıralarda gelebilmek için en önemli kuraldır.

Her arama motoru, belirli aralıklarla (2 günden 6 aya kadar değişen aralıklar) sitenizi ve diğer tüm web sitelerini dolaşan programcıklar kullanırlar, bu programcıklara "spider" adı verilir. Her arama motoru farklı bir spider yazılımı geliştirmiştir. Her spider, web sitenizin farklı noktaları ile ilgilenir, bunun sonucu olarak bazı motorlarda üst sıralarda gelirken bazılarında arka sayfalarda kalabilirsiniz.

 
Spiderlar

Tamamen otomatik yazılımlar olan spiderlar web sitenize girdikten sonra ulaşabildikleri bütün sayfaları tek tek dolaşarak topladıkları bilgileri kendi sistemlerinin veritabanlarında indexlemek üzere kayıt ederler. Daha sonra bu arama motoruna gelerek arama yapan kişinin karşısına, ellerindeki önceden derlenmiş bilgiler içerisinde bir inceleme yaparak sonuç verirler.

Bu durumda, spider sitemize geldiğinde ona, bizim için önemli olan bilgileri zorluk çıkartmadan vermemiz gerekir.

 
Spiderlar nelere dikkat eder?

Sitenizin kaynak kodları içinde yer alan META TAGler çok önemlidir. Bu META TAGler içerisinde
- Sayfalarınızın başlığı
- Sayfalarınızın açıklaması
- Sayfalarınızın anahtar kelimeleri bulunur.
- META TAGler haricinde her sayfanızda o sayfada neyin anlatıldığına uygun olarak, gerekli kelimelerin birkaç defa tekrar edilmesi gerekmektedir.
- Her sayfanızda sitenizin diğer sayfalarına linkler bulunmalıdır ki spiderlar kolayca tüm sayfalarınıza ulaşıp bunları indexleyebilsin. Linklerde kullanılan textler ile ulaşılan sayfaların içeridiği kelimeler uyumlu olmalıdır.
- Sayfalarınızda kullandığınız resimlerin ALT textleri mutlaka olmalı ve buralarda da önemli anahtar kelimeler kullanılmalıdır.
 

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.