Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
CPC Sistemler

CPC Sistemler

Birçok arama motorunda çok uygun fiyatlarla arama sonuç sayfalarında sizin için özel olarak hazırlanmış alanlar satın alabilirsiniz. CPC (cost per click) veya PPC (Pay per click) adı verilen bu sistemlerin çalışma prensipleri aşağıdaki gibidir.

Google adwords sistemi

- İlk olarak sisteme üye olursunuz.
- Daha sonra hangi kelimeler aratıldığında size ait tanıtım alanının çıkmasını istediğinizi belirtirsiniz. (Tanıtım alanı arama sonuçlarının sağında yer alır)
- Son olarak sizin tanıtım alanınız tıklandığında ödeyeceğiniz ücreti belirlersiniz.
- Sizinle aynı kelimeleri seçerek tanıtım alanı belirlemiş başka siteler de varsa, o zaman tıklama başına en çok ücreti teklif etmiş olan site en üste gelir, siz onun altındaki sırada yer alırsınız.

Bu sistemi kullanmanızın aylık maliyeti 20$dan başlamaktadır. ve kampanyanıza günlük limitler koyabilirsiniz.
 

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.