Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Flash Banner Tasarımı

Artık her alanda reklam ve rekabet üst seviyelerde yaşandığı gibi internette de son hız yaşanmaya devam ediyor. Özellikle çok hit alan sitelerde (haber, spor, portal, yaşam) gördüğümüz hareketli reklamların, reklamı verenlere olumlu dönüşler hatta iş potansiyelinde artış gibi olumlu etkiler yaratması söz konusudur.
Banner tasarımların, yayınlanacak site ve hedef kitleye göre tasarım, içerik ve çalışma ölçüleri gibi konularda destek veriyoruz.


Flash banner reklamlar için gereksinimler nelerdir?

AdWords reklamları da dahil olmak üzere web web sitesi bileşenlerine animasyon (hareket) dahil edilmesini sağlayan bir web tarayıcısı eklentisidir. Flash banner reklamlar, bazı teknik kısıtlamalar ile birlikte tüm AdWords reklamverenleri tarafından kullanabilmektedir. Flash banner reklamların boyutunun 50 KB veya daha küçük olması ve 4 - 10 arası flash versiyonlarının kullanılması gerekir. Hazırlanacak olan flash banner tasarımı reklamları, sayaç işlevi gören clickTAG değişkenini desteklemelidir. Ebat olarak flash banner tasarımı çeşitleri ise: 728 x 90, 468 x 60, 200 x 200, 120 x 600, 160x 600, 250 x 250, 300 x 250, 336 x 280 pixeldir.

 

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.