Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
marka tescili
Ürünleri  ve ya hizmetleri , benzerlerinden ayırt etmek için kullanılan ayırt edici  unsurlara marka denir.  Sayılar, harfler, şekiller , ürünün şekli gibi şeylerde ayırt edici unsurlar arasında bulunmaktadır.

Türkiye’de , Haziran 27, 1995 den beri ticari markalar 556 sayılı yasa ile koruma altına alınmıştır. Bu tarih den sonra işletmeler kullanmakta oldukları kendilerine özgü isim, şekil logo vb ibareleri yasal koruma altına almaya başlamışlardır. Türk Patent Enstitüsü’nce tescil edilmemiş olan markanız yasal olarak size ait değildir ve başka birisi  sizin sandığınız bu markayı rahatlıkla kullanabilir. Eğer markanız tescille ise ve markanız başka birisi tarafından taklit edilmiş ise, siz bunu yapan kişiye dava açabilir.

İnsanlar marka oluştururken bir takım unsurlara dikkat etmelidir. Seçmiş olduğunuz marka , tüketicinin hafızasında kolayca kalabilmesi için , okunuşu kulağa hoş gelmeli ve kolay okunabilmelidir. Markanızın mutlaka ayırt edici bir özelliği bulunmalıdır. Ayrıca eğer şirketiniz yurt dışına ihracat yapıyorsa, seçmiş olduğunuz markanın ismi kesinlikle yabancı dillerde olumsuz bir anlam taşımamalıdır.
 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.