Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Domain Tescili

Alan adı tescili yaptırmadan önce almak istediğiniz alan adının boş olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Bir çok sitenin alan adı sorgulama hizmeti vardır. Domain kaydının boş olup olmadığını ve dolu ise ayrıntılı bilgilerine ulaşmak için http://www.umraniyewebtasarim.com/domainsorgulama  adresini kullanabilirsiniz.

Alan Adı Almak – Web Alan Adı Kaydı nasıl yapılır?
Alan adı alma işini internet üzerinden online olarak yaptırabilirsiniz. Web alan adı kaydı en az bir yıl için yapılmaktadır.

Bir alternatif web barındırma hizmeti alacağınız bir firma aracılığı ile bu işlemi yapmak.

Bu yol bir çok kişi için daha kolay olabilir ama aslında alan adı tescili işlemini bizzat kendiniz web hosting firmasından bağımsız yapmanız daha iyi.

İlerde web hosting veren firmada sorun yaşarsanız çok daha az sancı ile web sitenizi yeni bir hostinge taşıyabilirsiniz.

Web Alan Adını Yenileyi Unutmayın
Daha öncede belirtiğim gibi web alan adı 1 yıl için size tescil edilir. İsterseniz daha uzun süreli olarak alan adı tescili yaptırabilirsiniz.

Her koşulda bu sürenin bitiminde eğer domain kaydını yenilemezseniz, alan adı başka birisi tarafından alınabilir. Kim benim alan adımı almak ister diye düşünmeyin, çünkü alan adı kendi başına ayrı bir sektör ve süresi dolmuş domain adları alınıp sonradan oldukça yüksek fiyatlardan satılmaya çalışıyor.

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.