Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Prensiplerimiz

Dijital tanıtım sektörü, yapımcı sayısının çok, ama kalitesinin düşük olduğu bir sektördür. Amatör ya da yarı profesyonel kişi ve kuruluşlar kolayca sektöre giriş yapmakta, ardından rekabet alanını iş kalitesi yerine fiyat temelli olarak seçmektedir. Bu tür girişimler kısa süre içerisinde başarısızlıkla neticelenmekte, buna bağlı olarak sektöre giriş çıkış yapan her kişi ya da kuruluş, ardında aldığı iş sayısı kadar web mağduru bırakmaktadır. Müşterilerimizin yaklaşık %80´i daha önce başka bir firma ile çalışmış ve artık o firmadan hizmet alamayan veya almak istemeyen firmalardır.

Dijital tanıtım ve web tabanlı yazılım sektöründe önde gelen şirketlerden olan Webzane Bilişim´in üstünlükleri ve farklılıkları şöyledir:

* Deneyim ve süreklilik
* Sadece görsel anlamda değil, işin bütünü için gerekli tüm alanlarda yetkinlik
* İnternet Pazarlama, Yeni Teknolojiler, Kullanıcı Davranışları, Arama Motorları vb.
* Uzmanlık esasına göre oluşturulmuş şirket yapısı ; Örneğin dinamik bir web sitesi işinde tasarım için web tasarımcı, animasyonlar için multimedya uzmanı, program kodları için programcı, içerik için web yazarı görev almaktadır. Bu sayede her çalışanımız sadece kendi alanına yoğunlaşarak kendisini sürekli geliştirme imkanı bulmaktatır.
* Teknik Yeterlilik ; Şirketimizde web sitesi yapımında hazır programlar kullanılmamakta doğrudan HTML ve JavaScript, CSS, ASP kodları yazılmaktadır.
* Yüksek İş Kalitesi ; Şirketimizin ana prensibi, her yaptığımız işin altına logomuzu gururla koyarak, o işi yeni işlerimize referans olarak kullanabilmektir.
* Yalnızca en iyi bildiğini yapan şirket yapısı
* AR-GE faaliyetleri ; Şirketimiz, yalnızca kendi geliştirdiği yazılımları satmakta ve bu ürünlerin geliştirilmesi için yatırım yapmaktadır.
* Proje Geliştirme ; Her çalışmamızda müşterilemize vizyon sunarak daha iyi netice almaları ve farklı olabilmeleri için onlara öneriler sunmakta, önümüze konulan işin başarısına katkı sağlamaktayız.
* Sektör ve ilgilenenlerle ücretsiz bilgi paylaşımı ; Sizi de karşılıklı olarak kazanç elde ettiğimiz müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyacağız.

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.