Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Web Site Zorunluluğu Yasası

Bu Kanunun 1524 üncü maddesinde öngörülen internet sitesini bu Kanunun yürürlüge girmesinden itibaren üç ay içinde olusturmayan veya internet sitesi mevcut ise ayni süre içinde internet sitesinin bir bölümünü bilgi toplumu hizmetlerine özgülemeyen anonim sirket yönetim kurulu üyeleri, limitet sirket müdürleri ve sermayesi paylara bölünmüs komandit sirkette yönetici olan komandite ortaklar alti aya kadar hapis ve yüz günden üç yüz güne kadar adli para cezasiyla ve ayni madde uyarinca internet sitesine konulmasi gereken içerigi usulüne uygun bir sekilde koymayan bu bentte sayilan failler üç aya kadar hapis ve yüz güne kadar adli para cezasiyla cezalandirilirlar.

Webzane Bilişim Teknolojileri eski web sitenizi yeni nesil web tasarim alt yapisi kullanarak yasalara uygun özellikte yeniliyor.

Yeni nesil altyapiya sahip olan web siteleri ayni zamanda %100 SEO Desteklidir, Web Siteniz GOOGLE arama motorunda ilk sayfalarda yer alir.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki başlıkları da inceleyebilirsiniz;

* Türk Ticaret Kanunu Web Sitesi Maddesi

* Hangi şirketlere web sitesi zorunlu hale getirildi?

* Zorunlu web sitesi yasasına göre site içeriklerinizde neler olmalıdır?

* Yenilenen Türk Ticaret Yasası kapsamı nelerdir

* Suçlar ve cezalar

* Web Siteniz kanunlara uygunmudur

Kanun hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmak için diğer bir sitemiz olan http://yeniturkticaretkanunuwebsitesi.org web adresimizi ziyaret ediniz...

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.