Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
güngören avukat web tasarım

Türkiye avukatlarına özel olarak geliştirilen web sitesi  webzane bilişim ile aynı altyapıyı kullanır. Bu nedenle Türkiye Avukatları sadece Türkiye´a özel değil, tüm Türkiye´ye hizmet veren büyük bir portaldan avukatwebsiteleri.com´dan rahatça faydalanabilir.

Avukatlara özel yayınlar, çalışma alanları, ziyaretçi defteri gibi onlarca modülden istediklerinizi sitenize rahatça ekleyebilir; dilediğiniz şablonu seçerek hemen av.tr uzantılı alan adında yasal bir siteye Türkiye avukatı olarak sahip olabilirsiniz.

Türkiye avukatlarına yapılan özel indirimden yararlanmak için avukatwebsiteleri.com ile iletişime geçerken nereden aradığınızı mutlaka belirtiniz.

Avukat sitesi tek bir hizmetle sınırlı kalmayacak bir sistem. İlk hizmetimiz avukatlara özel web sayfaları yapmak. Bunun için avukatların ihtiyaç duyabileceği modüller hazırladık. Avukatlarımıza özel güven veren modern güçlü site tasarımları geliştirdik. Bilişim dünyasının yeni teknolojilerini kullandık. Size kalan ise sitenizin içini doldurmak!
 

Avukat sitelerinde yer alan tüm paketlerin ortak ve ana özelliği E-Müvekkil sistemidir.

E-Müvekkil sistemi sayesinde tüm müvekkilleriniz artık istedikleri yerden istedikleri gibi tüm dosyalarına ulaşabilecek. Sistemde yer alan Müvekkil bölümünde tüm müvekkillerinize tek tek bir kullanıcı adı ve şifre oluşturup, yine tüm müvekkillerinize dilerseniz dosya,duyuru ekleyebiliyorsunuz.

Dosya saklama derdi yok, müvekkile ulaşma derdi yok, tüm bilgileri web sitenizde müvekkillere özel bölümünüzde saklayabilir ve dilediklerinde ulaşabilmelerini sağlayabilirsiniz..

Avukat siteleri ile hem firmanızı tanıtın, hem gerekli tüm kısayollara sitenizden ulaşın, hem de müvekkillerinize kaliteli ve profesyonel bir hizmet verin...

E-Müvekkil Sistemi sayesinde müşterileriniz sitenize sizin onlara vereceğiniz kullanıcı adı ve şifreleriyle girerek onlar için sisteme eklemiş olduğunuz dosyaları almalarını sağlayabilir ve davalarıyla ilgili gelişmeleri takip etmelerini sağlayabilirsiniz. Bu sayede mükelleflerinize faks ve e-posta ile evrak göndermeye gerek kalmadan, online olarak, 7 gün 24 saat hizmet verebilirsiniz. Ayrıca E-Müvekkil sistemiyle davalarınızı, duruşmalarınızı ve notlarınızı bir arada görüp takip edebilir ve yoğun ve karmaşık iş temposu içerisinde internetin bulunduğu her yerden işlerinizi takip edip düzenleyebilirsiniz.

Avukat sitesi paketlerinde yer alan sistemlerden herhangi birini beğendiğiniz taktirde paket ödemesi firmamıza ulaştıktan sonra beğendiğiniz web sitesi 24 saat içerisinde siz değerli müşterilerimize profesyonelce teslim edilir.

Paket teslim edilmesi ile birlikte firmamızdan mail adresinize sitenizin yönetim paneli bilgileri,yönetim paneli kullanım klavuzu, varsa mail adreslerinizin bilgileri gönderilir.

Siteler hakkında herhangi bir konu için daima firmamızdan destek alabilirsiniz.

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.