Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
doktor web

Günümüzde tüm insanlar interneti aktif bir şekilde kullanmaktadır, alışverişten yemek siparişine kadar hayatımızın her alanında internet kendini göstermektedir.

Özellikle sağlık alanında yapılan web sitesi çalışmaları sayesinde hastalar ve yakınları doğru bilgiye doğru siteler aracılığı ile ulaşmaktadır. Günümüzde hasta ve hasta yakınlarının muayeneye gitmeden yada ameliyat olmadan önce yaptıkları ilk iş kendileri ile ilgilenecek hekim ile ilgili mesleki bilgi ve becerilerine internet üzerinden araştırmaktadır.

Bu durum göz önüne alındığında ise doktor web tasarım devreye girer ve en doğru çalışmaları hekim ile ortaklaşa çalışarak internet ziyaretçilerine sunar.  Doktor web siteleri diğer sitelerden ayıran en önemli özelliği insan sağlığı hakkında bilgi vermesidir, dolayısıyla bu bir ekip işidir, ekipte olması gereken 3 temel kişi vardır. 1. Hekim, 2. Sosyal medya danışmanı,3. kişi ise sanatsal çalışmayı yapan web tasarımcıdır. Hekim ile sosyal medya danışmanı arasında ne kadar doğru bir ilişki kurulursa web tasarımı yapan kişi o kadar doğru ve dolu bir iş çıkarır ortaya, bu bağlamda hekimin sitesinde olmasının istediği özellikleri kapsamlı bir şekilde sosyal medya danışmanına iletmesi en doğru çalışmayı ortaya çıkarır.

Doktor web tasarımı kullanarak kendi kişisel tasarımlarının yaptıran hekimlerin ortak görüşü; web sitelerin hastaların kendilerine ulaşmak için en doğru yolu tercih ettiği şeklindedir. Hekimler kendi uzmanlık alanlarına ait kendi ağızlarından yazdıkları makaleleri ve bilgilendirmelerin hastalara en doğru ve güvenilir bilgiyi verdiği şeklindedir.

Bizi tercih eden tüm hekimlerimize ve onların referanslarına teşekkürü bir borç biliriz. Kendilerine tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmet vermeye devam edeceğiz.

Kişiler aradıkları doktora nasıl ulaşıyor?

Günümüzde  hekimlerimizin ve hastaların çoğu belli forum sitelerinin aracılığı ile birbirlerine ulaşmaktadır, çoğu zamanda kişiler forum üzerinden sordukları sorulara cevap alamadıkları için başka site yada doktorlar ı tercih edebilir, kendinize ait bir sitenizin olması halinde  size ulaşmak isteyen hastanın forum üye işlemleri ile uğraşmadan ve dikkati dağılmadan size ulaşmasını hatta  sitenize üye olmasını sağlar. Ayrıca Uzmanlık alanınıza ait anahtar kelimelerin belirlenmesi hastanın internet üzerinden nerede olursa olsun size daha kolay ulaşmasınıda  sağlar.

Diğer sitelerden farkı
Sürekli değişen ve yenilenen bilişim sektöründe sitenizin güncelliğini korumayı  WEBZANE BİLİŞİM görev edinmiştir, bu doğrultuda çıkan tüm yeniliklerden haberdar edilerek  internet dünyasının gerisinde kalmadan  sitenizi her zaman aktif tutmanız mümkün olacaktır.

Sitenize eklenecek olan beğen ve paylaş butonu ile hastanın  kendi üye olduğu sosyal paylaşım sitelerindeki arkadaşlarına da sizi kolayca  tanıtabilcektir.

Türkiye’nin en gelişmiş % 100  SEO destekli web yazılımı ile artık uzmanlık alanınızla ilgili makalelerinizi bilgilerinizi kendi kurumsal web sitenizden size özel alan adınızla yayınlayabilirsiniz.
 

 

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.