Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
E-Mail Marketing

İş yerinize ait kampanya, kutlama, duyuru ve reklamlarınızı, broşürlerinizi firmamıza ait yurtiçi  ve yurtdışı güncel mail adreslerine sizin adınıza gönderiyoruz. İsteğinize bağlı olarak size ait mail adreslerine de gönderim yapılabilmektedir.
Günümüzde bu hizmeti bilinen ve duyulan bütün büyük firmalar yapmakla beraber müşteri portföyünüzü elinizde tutmanızı sağlamanın yanında yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Toplu mail tanıtımları mevcut olan müşteri listelerinizi doğru bir şekilde müşterilerinize veya mail kullanıcılarına ulaşmasıdır. Toplu mail tanıtımlarıyla şirketiniz adına oluşturulacak mail tanıtım kampanyasında ilk olarak tanıtımların hangi hedef kitleye gideceğini belirlemek ve mailling tanıtımlarını o yönde sürdürmektir. Dikkat edilmesi gereken en önemli konu mail kaynaklarının özenli olarak seçilmiş ve temiz bir mail datası olması gerekmektedir.

Daha sonra ise tanıtımlarda kullanılacak olan e-broşürün hazırlanması ve düzenlenmesi gelmektedir. Sizin için biz gönderelim hizmetini satın aldığınızda mail taslağınızın hazırlanması tamamen bu hizmetin içine dahildir.

Mail tanıtımı yapılacak kitle ve mail taslağının belirlenmesi ile sistemde test aşamasına geçilmektedir. Bu test aşamasında hazırlanan mail taslağı öncelikle size gönderilir sizin onayınız alındıktan sonra diğer mail serverlardan test edilir ve gönderimler başlar.

Gönderimlerde kullanılan mail dataları tamamen filtrelenir ve temizlenir. Mail datalarının içinde aynı olan mail adresleri çıkartılır ve bir kullanıcını sizden birkaç kere mail alamsı engellenir.

Gönderimler yapılırken sizin firmanızın ismini koruma altına almak için tüm alt yapı çalışmaları yapılır. Gönderimler yapılırken SMTP yani serverlar üzerinden gönderimler yapılmaktadır. Gönderilen maillerin kullanıcıların inbox una ulaşması için birden fazla server kullanılır. Ama mutlaka %5 ile %10 arasında bi fire payı vardır. Müşterilerimizin bunu göz önünde bulundurması gerekir.

Gönderimlerde net ulaşan mail adedi sizin seçtiğiniz pakete ulaşıncaya kadar gönderimleriniz devam eder. Raporlandırma ile ilgili size günlük olarak gönderimlerinizi takip edebileceğiniz bir panel verilir bu panelden kullanıcı adı ve şifrenizde giriş yaparak gönderimleri takip edebilirsiniz.

Mail tanıtımlarınızda dikkat edilmesi gereken en önemli konu gönderimleri bu işi iyi bilen uzmanlar tarafından yapılmasıdır. Aksi halse bu gönderimler sizin ve firmanızın sorunlarla karşılaşmasına sebep olur ve prestij kaybı yaratabilir.
Toplu mail gönderimi hiç kuskusuz en güçlü ve en etkili reklam yollarından biridir.Firma Mail Adresleri

Türkiye firma mailleri  listesin de toplam 600.000 adet güncel firmalar mail adresi bulunmaktadır. Şirketlerin mail adresleri paketi, "com.tr, net.tr" gibi kurumsal uzantılar ve bununla birlikte tamamen firmaların kendi uzantıları ile biten mail adreslerinden oluşmaktadır. Sadece firmalara toplu mail gönderimi yapmak isteyen müşterilerimizin en çok tercih ettiği toplu mail adresleri paketimizdir.

Toplu mail gönderimi yapan firmalar, ticari işletmelere email gönderimi yapmak istediklerin de genellikle sadece bireysel mail adresleri bulabildiklerinden, iletileri doğru mail adreslerine ulaşmaz . Şirket mail adresleri listemiz de, tamamen firmaların mail adresleri ile karşılaşacağınızdan toplu mailleriniz tam olarak doğru adreslere gönderilmiş olacaktır.

Sizi ve firmanızı, ticari anlamda potansiyel hedef kitlenize tam olarak ulaştırmayı sağlayacak eşsiz bir firma mail adresleri arşividir.

İhtiyacınız olan tüm sektörel mail adreslerini, karma olarak bulabileceğiniz firma maillerinin listesi paketinin içerisin de tamamen güncel halde 600.000 adet toplu mail adresi bulunmaktadır. Bu paketimiz hazırlanırken, özellikle "com.tr ve net.tr" gibi kurumsal etiket taşıyan domain uzantılı mail adreslerini dahil etmiş bulunmaktayız. 2 yıldır titizlikle yapılan uğraşlarımız neticesinde, ürün ve hizmetlerinin tanıtımını toplu mail gönderimi ile yapan firmalar için son derece kaliteli bir veri bankasını sizlere sunmuş bulunmaktayız.

İşyerleri mail adresleri ve sektörel mail adresleri listelerimiz hazırlanırken; meslek odaları, ticaret odaları, fuar kayıt listeleri ve firmaların web siteleri kaynak alınmıştır. Ayrıca, sadece belirli sektörlerin toplu mail adreslerini almak isterseniz kişiye özel mail adresleri listemizi de inceleyebilirsiniz.

Güncellik ve tamamen sektörel mail adreslerinden oluşması nedeniyle, Türkiye Firma Mail Adresleri paketimiz, kesinlikle Türkiye´de bir ilk ve en güçlü arşiv paketidir.

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.