Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Online Katalog

Nerede Nasıl Kullanabilirim

E-Kataloğunuzu size vereceğimiz dijitale çevrilmiş kataloğunuzu Web sitenizde istediğiniz sayfada yayınlayabilirsiniz. Dijital Kataloğunuzu veritabanımızda bulunan 500.000 mail adresine gönderebilir ürünlerinizi yüzbinlere en kısa zamanda ulaştırabilirsiniz. İsterseniz Kendi müşterilerinize dijital kataloğun bulunduğu linki göndererek yeni ürünlerinizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Dijital kataloğunuzu interaktif aryüzlü CD formatına dönüştürüp (CD üstüne Serigraf baskısını yapıp) Müşterilerinize katıldığınız fuarlarda açılış kokteyl´lerinde dağıtabilirsiniz.

Online Katalog Nedir?

E-KATALOG, batılı ülkelerde örneklerine rastladığımız online ürün kataloglarının Türkiye’deki ilk ve tek örneğidir. Internet ortamında kesintisiz olarak hizmet veren e-KATALOG,detaylı teknik bilgi ve dokümanları, ürün seçiminde karar verici konumdaki kişilerle ve kullanıcılarla buluşturur.

Internet ortamında kesintisiz olarak hizmet verir. Firma ve ürün bazında gelişmiş arama seçenekleriyle sektörde faaliyet gösteren firmaların ürettiği ya da tedarik ettiği ürün ve markalara hızlı erişim sağlar. Güncel bilgi içerir.

Basılı kataloglardan farkı nedir?

Basılı katalogların aksine, reklam sloganlarından arındırılmış ve standartlaştırılmış dokümanlar aracılığıyla ihtiyacınız olan teknik bilgiye en kısa yoldan ulaşmayı sağlar. Üye firmalara ürün ve hizmetleriyle ilgili bilgi güncellemeye olanak tanıdığı için sürekli güncellenir.

KATALOG’da ürünlerle ilgili hangi dokümanlara ulaşılabilir?

KATALOG’da yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili fotoğraf, teknik bilgi, detay, uygulama örnekleri, CAD blokları, ekolojik özellikler listesi gibi dokümanlara ulaşılabilir. Her ürünün teknik bilgi sayfasında markası, grubu, tanımı ve detaylı açıklaması, uygulama alanları, teknik özellikleri, performans değerlendirmesi, bakım özellikleri, kalite ve garanti belgeleri, standartları ve iletişim bilgileri yer alır.

 Referanslarımız

          
                 İncelemek İçin Tıklayın                                                 İncelemek İçin Tıklayın
       
           İncelemek İçin Tıklayın                                      İncelemek İçin Tıklayın
       
               İncelemek İçin Tıklayın                                   İncelemek İçin Tıklayın
       
                 İncelemek İçin Tıklayın                               İncelemek İçin Tıklayın
       
                İncelemek İçin Tıklayın                               İncelemek İçin Tıklayın

Resmi Online Katalog Sitemizi Ziyaret Etmek İçin Tıklayınız.


kadıköy laptop formatı - kadıköyde ucuz bilgisayarcı - üsküdarda kaliteli bilgisayarcı - bağlarbaşı bilgisayar formatcısı - bağlarbaşı bilgisayarcı - bağlarbaşı bilgisayar teknik servis - beylerbeyi bilgisayar teknik servis - koşuyolu bilgisayar formatcısı - koşuyolu bilgisayar teknik servis - koşuyolu bilgisayar tamircisi - beylerbeyi laptop formatı - bağlarbaşı laptop formatı - pazarbaşı laptop bilgisayar formatı - icadiye laptop formatı - icadiye bilgisayar formatı - üsküdar merkez bilgisayarcı - üsküdarda laptopa format atan yer - üsküdarda laptop tamircisi - çengelköy bilgisayar servisi - çengelköy laptop formatı - çengelköy bilgisayar formatı - altunizade laptop formatı - altunizade bilgisayar formatı - altunizade bilgisayar teknik servisi - altunizade bilgisayarcı - üsküdarda iyi bilgisayar tamircisi - üsküdarda laptop bilgisayar tamir bakım

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.