Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
toplu mail hizmetleri

Mailing Reklam Nedir?
Mailing reklam, e-posta yoluyla ürününüzü, firmanızı, kurumunuzu vb.. kolay ve ucuz yoldan milyonlarca insana ulaştırmanızı sağlayan etkili bir reklam aracıdır.

Mail Reklam Veri Bankamız:
Mail veri bankamızda yaklaşık 7 Milyon civarında email hesabı mevcuttur. Bunların 2 milyon adedi yerli kullanıcılara aittir. 5 Milyon emailde yabancı kullanıcılara aittir. Ayrıca bu email adresleri kategorilere ayrılmıştır (sektörel, yaş, cinsiyet, eğitim, iller, eğilimler vs..) Mail veri bankamızdaki email hesapları son derece günceldir ve 2 Aylık dönemler halinde yeni emaillerin de eklenmesiyle hızla büyümeye devam etmektedir.

Mail Paketlerimizi incelemek için TIKLAYINIZ...

Mail Reklam Süreci:
Mail reklamlarınızın gönderimine başlamadan önce reklamını yaptırmak istediğiniz ürünün veya hizmetin e-mail kullanıcıları tarafından maksimum seviyede talep görmesini sağlamak için bir ön çalışma yapıyoruz. Bu ön çalışmada e mail kullanıcılarına gönderilecek e-reklam şablonu (reklam metni, resimler vs.. ) tüketicilerin ilgisini çekecek şekilde bir bütünlük oluşturarak titizlikle hazırlanmaktadır. Dilerseniz kendi hazırladığınız reklam şablonlarını da kullanabiliriz.

Mail reklamlarınıza başlamadan önce yapılan çalışmanın email kullanıcılarına gönderim için hazır olup olmadığı son bir kez daha kontrol edilmektedir. Daha sonra size de bir adet örnek email gönderilerek onayınızdan sonra reklamlarınıza başlanmaktadır.

Mail reklamlarınıza başlamadan önce dilerseniz mail reklamlarınızın gönderileceği kategorileri seçebilirsiniz.

Mail reklamlarınız gönderilmeye başlandıktan sonra da dilerseniz reklam metninde eklemeler ya da güncellemeler yapma imkanına sahipsiniz.

Mail reklamlarınızın ayrıntılı raporlanması da talep etmeniz halinde size haftalık, grafiksel, e-rapor şeklinde email olarak gönderilmektedir.

Mail reklamlarınızın gönderimi serverlarımız üzerinden yapılmaktadır ve firmanız için, kesinlikle, hiç bir sakıncalı durum teşkil etmemektedir. Reklamlarınız bir çok bilgisayar üzerinden, mail gönderme programları ile, hızlı bir şekilde, kullanıcılara ulaştırılmaktadır.

Mail reklamlarınızın gönderildiği email hesapları tamamen yerli ve aktif kullanıcılara ait olup hiç bir spam mail içermemektedir. Mail adresleri yıllarca çeşitli siteler üzerinden üyelik ile toplanmıştır. Reklamlarınızın gönderildiği kullanıcılar dilerlerse mail tanıtımı hizmetimizden kendi istekleri ile çıkabilirler.

Mail reklamlarınız yapılırken firmanızın kurumsal yapısını ve web sitenizin işlerliğini engellemeyecek titizlikle çalışılmaktadır. Firma mailiniz için hiç bir şekilde spam tehlikesi yoktur. Atılan reklam maillerinin firmanızın mail adresi üzerinde kesinlikle olumsuz bir etkisi olmayacaktır.

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.