Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Domaine neden ihtiyaç duyarım?

Nasıl ki sizin bir isminiz var ve herkes sizi öyle tanıyorsa web sitenizin de bir adı olmalıdır. İnternet üzerinde siteniz bu isim ile tanınacaktır.iş yerinizin bir adresi olduğu gibi web sitenizin de bir adresi olmalıdır.Domain + hosting + web sitesi arasındaki ilişkiyi günlük hayattan bir örnek ile anlatacak olursak: Domain = telefon numaranız ( sim kartınız) Hosting = cep telefonunuz Cep telefonunu kullanabilmeniz için numara (sim kart) ve telefona ihtiyacınız vardır; biri olmadan diğerini kullanamazsınız. Sadece bir domaine sahip olmanız elinizde sadece size ait olan bir numaranın olması anlamına gelmektedir. Kullanılabilir duruma getirmek için kartınızı bir cep telefonuna takmanız gerekmektedir. Tıpkı kartınızı cep telefonuna takmadan hiçbir işinize yaramayacağı gibi, domainiz de hosting olmadan bir işinize yaramayacaktır. Kartınıza arkadaşlarınızın numaralarını ya da saklamak/paylaşmak istediğiniz bilgileri, resimleri de eklemeniz gerekir. İşte bu bilgiler/veriler de sizin web sitenizdir.

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.