Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Web tasarım şirketi seçerken nelere dikkat etmeliyim ?

Web tasarım firmalarının çalışma metodları birbirine benzerlikler ve farklılıklar gösterir. Web tasarım firmasını seçerken en temel ayıracınınız farklılıklar olacaktır. Web tasarım konusunda ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra web tasarım firmalarının farklılıklarını belirlemeniz gerekir.

Web tasarım hizmeti veren firmanın tecrübesi önemlidir.

Tüm iş gücünü ve zamanını web tasarımı ve web tabanlı hizmetlere adamış olması en önemli kriterlerden biridir. Web sitesi tasarımı bugün sürekli genişleyen ve gelişen bir konudur. Konunun tüm detaylarına sahip olabilmek için gerekli bilgi düzeyinde sahip olmak zaman ve emek gerektirir.

Web tasarımı öncesi ve sonrasındaki hizmetler önemlidir.

Web tasarımı firmalarının en önemli fonksiyonlarından birisi de web tasarımı öncesi ve sonrası hizmetleridir. Web tasarımını talep ederken belirlenecek ihtiyaçlar, alan adı satın alınması, hosting hizmetleri, arama motoru optimizasyonu gibi farklı hizmetleri size gereken kalitede verebiliyor olması gerekir.

Web hosting hizmetlerinde yardımcı ya da servis sağlayıcı olmalıdır.

Web tasarımınız ne kadar iyi olursa olsun iyi bir servis sağlayıcı olmadan işe yaramayacaktır. Teknik altyapısı yüksek bir veri merkezindeki web sitenize ziyaretçileriniz daha hızlı ulaşacak, web siteniz teknik sorunlarla sık sık kapanmayacak ya da email problemleri ile başınız ağrımayacaktır.

Web tabanlı programlama ve yazılım geliştirme hizmeti vermelidir.

Web sayfaları artık dinamik yani programsal olarak değişen saylardır. Şirketler web sitelerinden elektronik ticaret başta olmak üzere pek çok farklı online uygulamalarla müşteri memnuniyetini arttırmaktadırlar. Bu nedenle web sitesi programlama hizmeti tasarım şirketinin en önemli hizmetlerinden biridir.

CMS yani içerik yönetim sistem uygulaması hizmeti bulunmalıdır.

Web sitenizi hazırlattıktan sonra onun üzerindeki bilgileri değiştirmek isteyeceksiniz. Şu an düşünmüyorsanız bile daha sonra bunu isteyeceksiniz.

Web tasarım şirketi ile email yoluyla kolaylıkla iletişim kurabilmeli ve taleplerinizi kolaylıkla aktarabilmelisiniz.

Bugün pek çok internet şirketi email yoluyla müşterilerinin taleplerini işleme koymaktadır. Email günümüzün en hesaplı ve en etkili iletişim aracıdır. Emailiniz varsa web sitesi tasarım şirketi ile bu konuda rahatlıkla iletişim kurabilmelisiniz. Telefonla herşeyi anlatmaya çalışmak zaman ve para kaybıdır.

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.