Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Backlink Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Backlink sitemizin arama motorlarında istediğimiz bir kelimede yükselmesini ve pagerank değerimizin artmasını sağlayan bir araçtır. Yani bizim sitemizin adresini Google arama motorunun botuna referans gösterir. Google?ın siteyi gezen botu da bu linki görerek bizim sitemize gelir ve bu bize avantaj kazandırır.

Backlink Alırken Hangi Siteleri Tercih Etmeli?

Backlink alırken backlink alacağımız sitemizin içeriği ile link eklenecek sitenin içeriği aynı olursa çok daha büyük bir adım öne geçeriz. Backlink aldığımız sitelerin pagerank (pr) değerlerinin yüksek olması da bizim backlink sayımızın yüksek olmasında önemli bir etkendir. Arayacağımız bir diğer etmende link alacağımız site¬lerdeki link çıkışlarının az olmasıdır, bu da bizim için bir avantajdır. En önemli etmenlerden biri ise, sitelerin Dmoz kaydının olması ve Alexa değerinin yüksek olmasıdır. Dmoz etmenini tercih etmemizin nedeni, dmoz kaydı olan sitelerin Google botu tarafından daha sıklıkta taranması ve çabuk indekslenmesidir. Yani linklerimizi Google Bot daha çok görecek ve bizi sevecektir. Alexa sıralaması yüksek olan siteleri tercih etmemizin nedeni ise, Google´ın Alexa sıralaması yüksek olan sitelere daha çok önem vermesidir. Link aldığımız sitelerin index sayılarının yüksek olması da bizim için önemlidir. Çünkü linkimiz o kadar fazla sayfada yayınlanacak ve Google botu linkimizi daha çok görecektir.

Backlink Kodumuzu Ekletirken Nasıl Bir Kod Kullanmalıyız?

Backlink aldığımız sitelere sıradan bir kod yerine, bilinçli yazılmış ve amacımıza ulaşmamıza yardımcı olacak en uygun kodu tercih etmeliyiz.

<a title="web tasarım" href=http://www.umraniyewebtasarim.com>Web Tasarıma>

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.