Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
JavaScript Nedir?

Bildiginiz gibi Html sadece taglardan olusan bir programlama dilidir. Yapabiliecegi isler sahip oldugu taglarla sinirlidir örnegin programla dillerinin en önemli yapi taslarindan biri olan sartli ifade (if then else) özelligi bile yoktur. Iste Javascript Html ‘yi daha dinamik olarak kullanma görevini üstlenmis bir programlama dilidir. Ilk olarak Netscape firması tarafından Html’in sahip olmadığı bazı özelliklerin web sayfalarında kullanılmak amaci ile C dilinden esinlenilerek yazılmıştır. Netscape, Inc. zaman icerisinde calismalarina devam ederek JavaScript dilini bizlere kazandirmistir. Ajax ‘in temel programi olan JavaScript bir cok web programcisinin vazgecilmezidir.

Javascript ‘in en büyük dezavantaji web tarayici ( browser ) uyusmazligi sorunu ile sik sik karsilasiyor olmamisi. Yukarida da Anlattigim gibi JavaScript dili Netscape Firmasi tarafindan gelistirilmistir ve ilk olarak Netscape 2.0 versiyonunda akabinde Firefox ‘ta uygulanmistir. Sonrasinda JavaScript ‘tin kullanim alani hergecen gün gelismis ve en sonunda Microsoft firması bu dili Internet Explorer’a eklememistir. Fakat Microsoft her zamnki gibi gicikli yapmaktan geri kalmayip Kendi yazım kurallarını belirlemistir ve  kodu kendi istedigi sistemde Internet Explorer ‘da algilatmaktadir bu nedenle Bazi kodlar Firefox veya operada farkli gözükürken Internet Explorer ‘da farkli sonuclar verebiliryor. Bu sebeple Web sitenize Javascript kodlari yazarken her iki tarayicida tet edip ikisinde de calisir sekilde kodlamak gerekiyor.
 

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.