Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Domain & Hosting ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Domain nedir? : İnternet alan adlarına domain denir. Örneğin www.gebzewebtasarim.tk GEBZE WEB TASARIM  şirketinin alan adıdır.

Herkes domain alabilir mi?: Her uzantı için geçerli olmamakla beraber .com .net .org gibi en üst seviye alan isimlerini isteyen herkes alabilir.

Domain Kayıt işlemleri nasıl gerçekleşir? : Gebze Web sizin adınıza internet´te kayıt edilebilecek en iyi adresleri tespit eder ve size sunar. İçerisinden satın almak istediklerinizin ödemesini gerçekleştirdiğinizde sizin adınıza tüm tescil ve evrak işlemlerini tamamlar.

Aldığım bir domain´i bir başkası satın alabilir mi? : Hayır internet alan adları kısaca domainler tekildir. Siz bir adresi satın alırsanız örneğin gebzewebtasarim.tk bir başkası da aynı adresi tescil süresi ve koşulları değişmeden sizden alıp tescil ettiremez.

Aldığım Domain´i değiştirebilir miyim? : Alan adlarının isimleri aktif olduktan sonra değiştirilemez.

Süresi dolmuş olan bana ait bir domain´i nasıl yenilerim? : Süresi dolmuş domainler bitiş tarihinden itibaren 40 gün boyunca domain kayıt bedelinden farkIı yenilenebilir.

Süresi dolmuş olan ancak bana ait olmayan bir domain´i nasıl satın alırım? : Süresi dolmuş olan ve uzatması yapılmamış domainler 76. günde tekrar satışa çıkar ve herkes tarafından alınabilir.

Satın aldığım domain´i ne zaman kullanmaya başlarım? : GEBZE WEB TASARIM tarafından satın alınan bir domain´in internet´te yer alabilmesi için bir hosting hesabına ve domain´inizin dns adreslerinin bize yönlendirilmiş olması gerekir. Dns yönlendirmesi yapılmış bir adres 15dk içerisinde aktif hale getirebiliriz.

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.