Başarının formülündeki en önemli içerik insanlarla nasıl baş edileceğini bilmektir.
Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri profesyonel bir şekilde yapılmış olmalıdır.
 
 
Duyurular
  BT Deparmanlarınızın Yaz Bitmeden Yapması Gerekenler
  Tatil döneminde iş yoğunluğunun azalmasıyla birlikte, BT departmanınıza yıl içinde nefes aldıracak bazı önlemler alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemi yeni projeleri hayata geçirmek için bir fırsata çevirmek de mümkün.
  Hp Türkiye A3 MFP´leri Tanıttı
  Baskı alanında dünya lideri HP Inc., geleneksel A3 fotokopi makinesi kategorisinin tüm ezberlerini bozmayı hedefleyen, güçlü ve genişleyen A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini yaptığı basın toplantısında tanıttı.
  Bankanızla İrtibata Geçmeyi Unutmayın
  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) aldığı karar ile 17 Ağustos 2017 tarihinden sonra tüm kredi kartları ve banka kartları internetten alışverişe otomatik olarak kapatılacak.
  En Büyük Bağış Bill Gates´den
  Bill Gates 4.6 milyar dolar değerinde yüzde 5´lik Microsoft hissesini bağışladı. Gates son 17 yılda yapılan en büyük bağışı gerçekleştirmiş oldu.
  Bulut Bilişimi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
  Bulut bilişim, KOBİ´ler için verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamanın yanında önemli bir ilk yatırım maliyetinden de kurtulma fırsatı anlamı taşıyor
 
WEBZANE SOSYAL MEDYA
  Facebook Webzane Twitter Webzane
 
Web Sitesinin Basılı Medyadan Üstünlükleri Nelerdir?

İnternet devriminden önce firmalar gelenksel pazarlama ve tanıtım faaliyetleri için oldukça fazla zaman, çaba ve para harcadılar. Fakat günümüzde web sitesi artık bir firma, bir ürün veya bir faaliyet için vazgeçilmez bir unsur oldu. Bu anlamda bir web sitesi;

Hedef kitleye ile doğrudan iletişim kurmaktadır. Sadece ilgili kişiler web sitenize girer ve gereken bilgiyi, ürünü veya hizmeti bulmaktadır.

Web sitesi etkileşimli bir araçtır. Kullanıcının web sitesine girmesinin tek nedeni, ilgili konu, bilgi, ürün, hizmet veya firma hakkında daha çok bilgi sahibi olmaktır. İyi hazırlanmış bir web sitesi ziyaretçiyi araştırmaya teşvik eder.

Web siteleri tasarlanırken geleneksel yöntem veya düzenin izlenmesi gerekmemekte, hayal gücü olabildiğine kullanılmaktadır

Zaman içerisinde firmalar gelişir, ürün çeşitlilikleri artar veya yeni ürün veya hizmetler üretirler. Bu gelişmeler ve yenilikler web siteleri aracılığı ile her an güncellenebilir, düzenlenebilir veya geliştirilebilir.

Dünya üzerinde en uzak noktadan en yakın noktaya kadar ziyaretçilerin firmanıza ulaşması saniyeler ile ifade edilecek sürelerde gerçekleşmektedir.

Web sitesi aracılığı ile önceden seçilmiş bir müşteri grubunun fikirlerini ve beklentilerini öğrenmek,daha isabetli kararlar almak ve yeni planlar yapmak mümkündür.

Web siteleri basılı medyalar gibi bir çöp kutusunda sonlanmaz çünkü web siteleri firmanız yaşadığı sürece varlığını sürdürebilir.

GEBZE WEB TASARIM

 
BİZ SİZİ ARAYALIM
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.